ورود به چت روم
چت روم جوانان و نوجوانان ویژه دهه 70 و 80
ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه


طراحي سايت تک صفحه اي بهينه : اغلب کسب و کارهاي اينترنتي براي معرفي خود از طراحي سايت تک صفحه اي استفاده مي کنند، طراحي سايت تک صفحه اي امري مهم در استراتژي ديجيتال مارکتيگ است.


طراحي سايت تک صفحه اي بهينه


طراحي سايت تک صفحه اي يکي از انواع طراحي سايت است که بيشتر براي معرفي يک کسب و کار اينترنتي، خدمات ارائه شده توسط يک کسب و کار يا معرفي يک محصول استفاده مي شود. يک سايت حرفه‌ اي تک صفحه اي، قابليت معرفي کامل خود را تنها در يک صفحه دارد و نمايانگر تمام اجزاي يک کسب و کار اينترنتي مي باشد.


براي طراحي يک سايت تک صفحه اي ايده آل و در عين حال حرفه اي به مهارت هاي خاصي نظير سئو و بهينه سازي، استراتژي محتوا، ديجيتال مارکتينگ و گرافيک وب نياز است.

ويژگي هاي سايت تک صفحه اي


يک سايت حرفه اي تک صفحه اي از ويژگي هاي فوق العاده اي برخوردار است و قابليت اين را دارد که تمام نيازهاي يک کسب و کار اينترنتي را تنها در يک صفحه فراهم کند. اصلي ترين ويژگي طراحي سايت تک صفحه اي نمايش تمام محتواي سايت در يک صفحه است که به اصطلاح One Page نام دارد.


در سايت هاي تک صفحه اي تمام آنچه بايد مخاطبان درباره يک کسب و کار بدانند، در صفحه اصلي سايت قابل مشاهده است. در طراحي سايت تک صفحه اي به ندرت از ديگر لينک هاي داخلي استفاده مي شود و تمام محتواي مورد نياز اعم از معرفي برند، محصول، نمونه کار، آدرس و راه هاي ارتباطي و خدمات ارائه شده توسط کسب و کار در يک صفحه قابل دسترسي است.


با دقت در طراحي سايت تک صفحه اي و بهره گيري از استراتژي مناسب مي توان بيشترين تاثير را در مخاطبان ايجاد کرد و بهترين نتايج را از حضور در دنياي ديجيتال مارکتينگ دريافت نمود. يک طراحي حرفه اي سايت تک صفحه اي بيش از آنچه از يک صفحه انتظار مي رود را به ارمغان خواهد آورد و به کسب و کارهاي اينترنتي رنگ و رو مي بخشد.


کاربرد سايت هاي تک صفحه اي


کاربرد يک سايت تک صفحه اي به طور کلي به خلاقيت در طراحي آن بستگي دارد و موارد کاربرد و استفاده از آن نامحدود است. يک سايت تک صفحه اي مي تواند تمام اجزاي يک کسب و کار اينترنتي را نشان دهد و به آن شاخ و برگ دهد. سايت هاي تک صفحه اي براي معرفي خدماتي که توسط يک کسب و کار ارائه مي شود، مناسب هستند و از اين رو توسط اکثر کسب و کارها استفاده مي شوند.


يکي ديگر از کاربردهاي سايت تک صفحه اي معرفي يک محصول خاص به منظور جذب مخاطب و افزايش فروش و ارائه آن محصول است. از سايت هاي تک صفحه اي همچنين به منظور معرفي يک برند، شرکت و يا مکان خاص استفاده مي شود. به طور خلاصه مي توان گفت که کاربرد سايت هاي تک صفحه اي نامحدود است و به نحوه طراحي سايت تک صفحه اي بستگي دارد.


پيشنهاد مي کنيم که براي گرفتن بهترين نتيجه و بيشترين تاثيرگذاري از خدمات ما در طراحي سايت استفاده نماييد. ما با برخورداري از برترين متخصصان و افراد خلاق در زمينه طراحي سايت، بهترين تصوير از کسب و کار شما را در يک صفحه به نمايش خواهيم گذاشت.

طراحي بهينه و ريسپانسيو


يکي از مهمترين نکات در طراحي سايت تک صفحه اي، بهينه سازي سايت و ريسپانسيو بودن آن است. بهينه بودن يک سايت و يا به اصطلاح SEO  بودن آن نقش به سزايي در ورود کاربران به سايت و تاثيرگذاري آن روي مخاطبان دارد. يک سايت تک صفحه اي بهينه سازي شده، تصوير متفاوتي از کسب و کار اينترنتي را به مخاطبان نمايش خواهد داد و بيشترين تاثير را روي رفتار آنها دارد.


بهينه سازي يک سايت کمک شاياني به يافتن جايگاه مناسب در موتورهاي جست و جو مي کند و اين عمل در نهايتا سبب مي شود که مخاطبان بيشتري به سايت جذب شود.


امروزه درصد بيشتري از کاربران اينترنتي از گوشي هاي هوشمند استفاده مي کنند و براي جذب مخاطب از ميان اين کاربران بايد سايت را مناسب آنها طراحي کرد. براي جذب مخاطب بيشتر از ميان کاربراني که از گوشي هاي هوشمند استفاده مي کنند، بايد سايت ريسپانسيو باشد. ريسپانسيو کردن سايت سرعت بارگزاري آن را افزايش مي دهد و تاثير بسيار زيادي در نحوه نمايش، کارآمد بودن و جذابيت سايت دارد.


طراحي حرفه اي سايت تک صفحه اي


اگر تصميم گرفته ايد که براي نمايش دادن کسب و کار اينترنتي خود از سايت تک صفحه اي استفاده کنيد، بايد در طراحي آن دقت کنيد. طراحي سايت تک صفحه اي بايد حرفه اي و بي نقص باشد چرا که تمام آنچه به نمايش خواهيد گذاشت در يک صفحه خواهد بود.


هر آنچه در اين صفحه به نمايش خواهيد گذاشت هويت برند، محصول و خدمات شماست. تصويري که شما از کسب و کار اينترنتي خود در اين صفحه به نمايش خواهيد گذاشت، تعيين مي کند که مخاطب به خدمات و محصولات شما علاقه پيدا مي کند يا خير.


با طراحي سايت تک صفحه اي حرفه اي و بدون نقص بيشترين تاثير را در مخاطبان خود ايجاد کنيد و علاقه آنها را به خدمات و محصولات خود تضمين کنيد. يک طراحي حرفه اي شامل انتخاب عنوان مناسب براي سايت، استفاده از طرح هاي گرافيکي و رنگ هاي جذاب، افزايش سرعت و کارآمدي سايت، استفاده از بهترين متون براي محتوا و … مي باشد.

طراحي سايت حسابداري
نکات مهم در طراحي سايت تک صفحه اي


سايت هاي تک صفحه اي ويژگي هاي فوق العاده اي دارند که در ميان آنها مي توان به نمايش کل محتواي سايت در يک صفحه، بالا بودن نرخ تبديل آنها و کم بودن هزينه طراحي اشاره کرد. براي حفظ اين ويژگي ها و استفاده بهتر از کاربردهاي سايت تک صفحه اي، بايد توسط افراد متخصص و حرفه اي طراحي شوند.


سايت هاي تک صفحه اي بيشتر براي معرفي يک برند و يا خدمات استفاده مي شوند و براي سايت هاي فروشگاهي، خبري و … توصيه نمي شوند. طراحي سايت تک صفحه اي بر خلاف تصور عموم، امري ساده نيست و حداقل نيازمند دانش Html, Css  و JavaScript است و به يک طرح گرافيکي کامل نياز دارد.
مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: سايت ,صفحه ,طراحي ,استفاده ,معرفي ,اينترنتي ,طراحي سايت ,براي معرفي ,نمايش خواهيد ,بهينه سازي ,بيشترين تاثير ,نمايش خواهيد گذاشت
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ماهور علی ویسی Justin William خاطرات و اتفاقات روزمره جالب من موتور ایمپلنت فاز تو فاز tech show: اخبار دنیای تکنولوژی رضا ویدیو